Özel Gürlife Hospital Eskişehir’in Sağlıkta Yeni Yüzü

23-26 Ocak 2020 Tarihleri TÜYAP Gıda Fuarı’nda Salon 1‘de Ziyaretçilerini Bekliyor.

Özel Gürlife Hospital, Eskişehir halkı için yüksek kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vererek özel sağlık sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir hastanedir. Özel Gürlife Hospital; çeşitli özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlar ile sözleşmeli olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

27 Ağustos 2018 yılında Tepebaşı bölgesinde faaliyete geçen hastane, an itibariyle geniş branş skalası, tecrübeli uzman doktor ve personeli ile hizmet vermektedir.  46’sı Yoğun Bakım Yatağı (Yetişkin Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Kardiyo- vasküler Yoğun Bakım ve Kardiyoloji Yoğun Bakım) olmak üzere 154 Hasta Yatağı ve 44 Günübirlik Servis Yatağı ve 5 ameliyathanesi ve en son teknoloji cihazları ile şehrimizin en büyük özel hastanesi olma niteliğindedir.

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’ne de sahip olan Özel Gürlife Hospital, sadece Eskişehir’e değil yurtdışına da hizmet vermek için çalışmalarını yürütmektedir.

Özel Gürlife Hospital, sağlık hizmetlerinin yanında, sosyal ve kültürel etkinliklerde ilk olma yolunda çalışmalar gerçekleştirmektedir. “Halk Sağlığı- Sağlıklı Yaşam Panelleri” kapsamında uzman doktorlarımızın katılımları ile Eskişehir’de faaliyet gösteren firma ve derneklere yönelik seminerler vermektedir. Sosyal sorumluluk projesi olarak hayat bulan bu faaliyetlerle amaç, Eskişehir halkını sağlık konusunda bilgilendirmektir.

“Hayat Sağlıkla Güzel” sloganı ile Eskişehir halkına hizmet iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen Özel Gürlife Hospital, sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Paylaş

Tüm hakları saklıdır. © 2019
Eskişehir Web Tasarım
Eskişehir Web Tasarım