Hastanemizde Gerçekleştirilen Omurilik içi Tümör Ameliyatı Sonrasında Sağlığına Kavuştu. 

Özel Gürlife Hospital’da Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanları Prof. Dr. Ant Metin Atasoy ve Op. Dr. Murat Baloğlu tarafından gerçekleştirilen omurilik içi tümör çıkarılması ameliyatı sonrasında 44 yaşındaki Osman Şen isimli hasta sağlığına kavuştu. 

Hastanemize başvurarak, omurilik boyun bölgesinde omurilik içi tümör saptanan hasta mikrocerrahi yöntemiyle ultrasonik tümör aspiratörü kullanılarak başarılı bir şekilde ameliyat edildi.  Hastanın ertesi gün çekilen kontrastlı MR görüntüsünde tümörün tamamen çıkartıldığı saptandı. 

Ameliyatı başarıyla tamamlanan hasta Osman Şen, “Dr. Murat Baloğlu boyun omuriliğimde tespit edilen kitlenin teşhisinden itibaren on günlük bir süre içerisinde olası tedavi yöntemleri ile ilgili detaylı araştırmalar gerçekleştirmiştir. Bu süreçte tarafımıza da vermiş olduğu bilgilendirmeler ve motivasyon ile tam bir hasta koçluğu yaparak Eskişehir'de yapılması zor denilen riskli ameliyatım başarıyla tamamlanmıştır. Bana ve aileme vermiş olduğu özgüven ile beni ameliyata hazırlayan ve başarılı bir operasyon gerçekleştiren Op. Dr. Murat Baloğlu hocama aynı zamanda omurilik bölgesindeki tüm tümör kitlesinin temizlenmesinde büyük emekleri geçen Prof. Dr. Metin Ant Atasoy hocama teşekkür ederim. İyi ki Eskişehir’de kaliteli hizmet veren böyle bir nezih hastanede görev yapmaktasınız” ifadelerini kullandı.

Paylaş

Tüm hakları saklıdır. © 2019
Eskişehir Web Tasarım
Eskişehir Web Tasarım