Bugün Bir Fidan, Yarın Bir Nefes!

 

Tarım ve Orman Bakanlığı koordinasyonunda başlatılan "Geleceğe Nefes" seferberliği çerçevesinde 11 Kasım saat 11.11'de 11 milyon fidan etkinliğine Özel Gürlife Hospital da destek oldu.

Seyitgazi Ormanlık Alanı’nda gerçekleştirilen dikim faaliyeti, Seyitgazi Kaymakamı Sayın Kutsal BAYTAK, Seyitgazi Belediye Başkanı Sayın Uğur TEPE, ve Eskişehir Orman Müdürlüğü yetkililerinin teşekkür konuşması sonrasında başladı. Özel Gürlife Hospital hekimleri ve çalışanları Eskişehir’deki tüm hekimler adına geleceğin nefesi olacak 1700 fidanın dikimini başlattılar. Eskişehir’den çeşitli derneklerin, okulların ve AKUT’un da katılımı ile yoğun ve kalabalık bir faaliyete imza atıldı.

Özel Gürlife Hospital Başhekimi Dr. Ali Özdemir : “Hastanemiz birinci yılını doldurdu. Bizler bu bir yıl içerisinde mecburi sarf ettiğimiz kâğıtlara karşılık doğadan aldığımızı, doğaya geri velim diye düşündük. Eskişehir ilinde görev yapan ve “ Hayat Ağacımızın Bekçileri” hekimlerimiz için birer çam ağacı dikmek istedik. Doktorlarımız ve çalışanlarımızla bu güzel etkinliğe bir nefes de biz katalım dedik.” ifadesini kullandı.

Tüm Türkiye’de gerçekleştirilen ve Eskişehir halkının da büyük ilgi gösterdiği ve organizasyonda bir dünya rekoru kırılması hedeflenmiştir.

 

Paylaş

Tüm hakları saklıdır. © 2019
Eskişehir Web Tasarım
Eskişehir Web Tasarım